Ten rok rozpoczęłyśmy pod znakiem przede wszystkim projektów wnętrz. Zapotrzebowanie na te usługi już na początku tego roku przerosło nasze oczekiwania, z czego bardzo się cieszymy. 

Jednym z tematów, które już zakończyliśmy jest projekt wnętrza domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Warszawie. Inwestorzy zgłosili się do nas zaraz przed rozpoczęciem prac wykończeniowych, zatem tryb pracy przy tym projekcie był bardzo przyspieszony.

Zakres projektu jaki został nam zlecony obejmował salon ze strefą jadalnianą, schody, toaletę, łazienkę na poddaszu i częściowo kuchnię. Przedstawiamy tylko cześć projektu w postaci wizualizacji. Pozostała część to rysunki techniczne dla wykonawców i spis wyposażenia.

Zgodnie z preferencjami Inwestorów wnętrze miało być jasne, przytulne, przestronne, z akcentami w postaci, np. zieleni, czerni i drewna, a stylistycznie nowoczesność połączona z klasyką.

salon_widok-2_wizka-docelowasalon_widok-3_wizka-docelowakuchnia_widok-1_wizka-docelowakuchnia_widok-2_wizka-docelowa kuchnia_widok-3_wizka-docelowa kuchnia_widok-4_wizka-docelowaschody_w1_a schody_w1_b schody_w1_c schody_w1_c2 schody_w1_c3 schody_w1_d schody_w1_e schody_w1_e2 schody_w1_f1 schody_w1_f2 schody_w1_f3 schody_w1_gwc_widok-1_wizka-docelowa wc_widok-2_wizka-docelowalazienka-poddasze_widok-1_wizka-docelowa lazienka-poddasze_widok-2_wizka-docelowa lazienka-poddasze_widok-3_wizka-docelowa lazienka-poddasze_widok-4_wizka-docelowa