Kim jesteśmy?

EWMA– dwie przyjaciółki, które łączy poza wzajemną sympatią, wielka pasja do projektowania – projektowania architektury, wnętrz i wszystkiego, co z tym związane. Projektowanie nie jest dla nas tylko zawodem, ale stylem życia, hobby. Lata pracy w branży architektonicznej pozwoliły nam nabyć doświadczenie w tej dziedzinie. Tworząc projekty zawsze staramy się wkładać w nie serce, dobrze poznać potrzeby użytkowników danego lokalu, budynku, tak by zaplanować wygodną i funkcjonalną przestrzeń do życia. Architektura to nie tylko budynki, ale przede wszystkim miejsca, gdzie zachodzą interakcje między ludźmi. Chcąc nie chcąc, oddziałuje ona na nas, a naszym zadaniem jako projektantów jest tak ją wykreować, by wpływała na nas jak najbardziej pozytywnie, umacniała relacje rodzinne, dawała miejsce do odpoczynku, wyciszenia, stymulowała do pracy. W zależności od pełnionej funkcji, budynek czy konkretne wnętrze powinno odgrywać właściwą rolę, a my trochę jak scenografki chcemy zaprojektować odpowiednią oprawę danej przestrzeni :)

Zespół projektowy:

EWMA architektura i wnętrza

Ewelina Tomaszewska

Ewelina Tomaszewska – architekt, projektant wnętrz, uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydz. Architektury Politechniki Lubelskiej w 2011 r. W latach 2013 – 2015 była wiceprezesem Stowarzyszenia Architektów RP w Lublinie. Od 2010 r. do 2017 r. pracowała jako architekt w biurze Studio 3. W czerwcu 2017r. uzyskała uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Magdalena Cybulska

Magdalena Cybulska architekt, projektant wnętrz, uzyskała dyplom na Wydz. Architektury Politechniki Lubelskiej w 2011 r. Swoją praktykę zawodową w projektowaniu architektury rozpoczęła jeszcze na studiach od pracy w Biurze Architektonicznym Plewa w Lublinie. Następnie poszerzała wiedzę i doświadczenie w projektowaniu architektury wnętrz w firmach Cameleon Home Design Studio i GoyaArt w Lublinie.

kontakt:

tel. 691-826-544 i 600-360-884

email: kontakt@ewma.pl

adres: ul. Dożynkowa 18 (obok Lewiatana), I piętro, lokal nr 2 (główne wejście za szkołą językową)